TARGI MIESZKANIOWE-KATOWICE

Group4Events serdecznie zaprasza do odwiedzenia jedynych w swoim rodzaju targów nieruchomości w Katowicach.

Podczas naszej imprezy będą mogli Państwo skorzystać z niedostępnych nigdzie indziej promocji i ofert specjalnych, wziąć udział w konkursach z nagrodami, skorzystać z bezpłatnych porady prawnych i finansowych.
Nowatorska formuła „święta nieruchomości” – pikniku rodzinnego sprawia, że poszukiwanie mieszkania może być sposobem na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 60 wystawców w tym: górnośląscy deweloperzy, banki udzielające kredytów hipotecznych, pośrednicy finansowi, agencje nieruchomości i firmy oferujące artykuły wykończenia wnętrz. Na specjalne ułatwienia mogą też liczyć osoby poszukujące mieszkań, które można kupić w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Wszystkie niezbędne do zakupu nieruchomości informacje prawno-kredytowe zdobędziecie podczas bezpłatnych warsztatów, seminariów i w bezpłatnym katalogu targowym. W strefie Centrum Bezpłatnych Porad specjaliści z wielu dyscyplin (m .in. doradcy finansowi, architekci wnętrz, projektanci systemów tzw. inteligentnych wnętrz) będą przez dwa dni targowe służyć darmową radą i poradą. Zachęcamy również do korzystania ze specjalnych promocji i rabatów które wystawcy przygotowali na naszą imprezę. Osoby które wybiorą się na targi ze swoimi dziećmi, będą mogły zostawić je w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw a po trudach poszukiwań własnego mieszkania, odpocząć w eleganckiej kawiarence targowej.

Górnośląskie Targi Nieruchomości przyjdź, kup i zamieszkaj Na Swoim! 7-8 listopada 2015r. Międzynarodowe Centrum Kongresowe – al. Korfantego 35 Katowice Godz. 10:00 – 16:00 Bilety: 10 zł normalny (odbierz 30% zniżki na stronie www.targi-naswoim.pl) Bilet rodzinny – 15 zł
Targi_rozkl_HEROLD